Depune CV pentru job

Campurile marcate cu * trebuie completate obligatoriu.
CV-ul trebuie sa fie in format doc/pdf si sa nu depaseasca 2 MB.

Datele dumneavoastra si CV-urile se trimit direct catre angajator.

Consilier vanzari

Full time

Zara
Website
Depune CV pentru job Postat acum 4 luni

In prezent avem pozitii disponibile de CONSILIERI VANZARI in magazinele Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho si Massimo Dutti .
Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!
Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex este locul ideal pentru tine.
Cerinte:
-Minim studii medii.
-Cu sau fara experienta profesionala.
-Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.
-Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.
Responsabilitati:
-Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.
-Activitati  in depozit: stocare, aranjare, verificare.
-Activitati specifice casei de marcat.
BENEFICII:
-Contract pe perioana nedeterminta.
-Salariu motivant.
-Uniforma.
-Asigurare medicala.
-Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex